Що необхідно враховувати при виборі морозильної камери?

Морозильні камери давно перестали бути розкішшю і надмірністю. Сьогодні цей пристрій позбавив господинь від необхідності робити численні консервації на зиму. Спосіб заморожування не тільки зручний і менш витратний, але і дозволяє максимально зберегти вітаміни в продуктах, що заготовлюються. Ця перевага є, мабуть, вирішальним аргументом на користь морозильників. Залишається лише визначитися з оптимальним різновидом морозильного пристрою. Ми підготували кілька рекомендацій, які допоможуть зрозуміти, як правильно вибрати морозильну камеру.

Скриня або шафа: як вибрати морозильну камеру?

Морозильна скриня - містке, енергоефективне і економічніше сховище для харчових продуктів. Серед достоїнств таких морозильних камер слід зазначити також великий модельний ряд і наявність замикаючого механізму. Однак скрині передбачають лише просте зберігання продуктів харчування і займають багато місця.
Шафа, на відміну від скрині, являє собою вертикальну морозильну камеру. Це дозволяє економити займану площу, зручніше завантажувати продукти та обслуговувати даний вид обладнання. Шафи мають більше технічних параметрів для заморожування. Однак коштують вони дорожче скринь, є не такими енергоефективними і менш місткими.

Крапельна система або No Frost: яку морозильну камеру вибрати?

Морозильні камери, оснащені системою «No Frost», не потребують розморожування. При цьому вони мають більше енергоспоживання, ніж аналогічні пристрої з крапельною системою, і сприяють дегідратації продуктів. Зберігати заготовки в таких морозильних камерах слід лише в упакованому вигляді.
Крапельна система обумовлює велику енергоефективність морозильного обладнання і підтримує природний вологообмін в його внутрішньому просторі. Але без ручного розморожування в такому випадку не обійтися.

Як вибрати морозильну камеру з мінімальним енергоспоживанням?

Позначення А ++, А +, А присвоюється найенергоефективнішим пристроям. Моделі класу В, С, Е + коштують дешевше, однак енергію витрачають значно більше.

Як вибрати морозильну камеру з додатковими функціями?

Якщо бажаєте придбати морозильну камеру з розширеним функціоналом, слід чітко розуміти, які особливості будуть корисні для вас, а які лише стануть необгрунтованою причиною для переплати. Сьогодні морозильні камери оснащують такими допоміжними функціями, як:
Для заморозки підійде
КОРИСНІ ПОРАДИ