Про компанію

Vestfrost спеціалізується на виробництві морозильного і холодильного устаткування. Головний офіс компанії розташований в Данії, там же, де і народилася ідея заснування. Скандинавія завжди асоціювалася зі снігом і холодом, тому не дивно, що ми вибрали вузькоспеціалізоване виробництво. Окремо варто відзначити жителів північних регіонів, які цінують спокій і надійність. Саме вони першими протестували нашу продукцію.

У Скандинавії дуже цінується рибалка і полювання, тому крім морозильних камер, особливою популярністю користуються морозильні ларі. І так як споживачам в першу чергу важлива надійність і електрозбереження техніки, ми перенесли якості властиві випуску обладнання для виробничого сегмента на споживчий ринок.

Жителі Північної Європи завжди дбайливо ставилися до заморожування овочів і фруктів, зібраних в короткий теплий сезон. Це стало передумовою для постійного удосконалення морозильної техніки локальними виробниками. Сьогодні поєднання "скандинавська морозильна техніка" - ознака високої якості.

Продумавши дизайн до дрібниць, Vestfrost став надійним помічником на кухні, тому що його основа - це традиції скандинавського дизайну, в ідеології якого лежить глибоке розуміння потреб споживачів, а його метою є вдосконалення робочого простору і підвищення якості життя. Ми використовуємо технології, які значно спрощують життя споживачам; працюємо тільки з екологічно чистим матеріалом і робимо все для того, щоб ви і ваша сім'я могли вести здоровий спосіб життя цілий рік, наповнюючи свій раціон вітамінами.

ТРИ КИТА, НА ЯКИХ БУДУЮТЬ РОБОТА НАШОЇ КОМПАНІЇ

icon_ecology
ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

Ми використовуємо тільки екологічно чистий матеріал, який не виділяє шкідливих речовин при перепадах температури. Більш того, камери мають антибактеріальне покриття, яке запобігає появі цвілі, запахів і бактерій.

ВУЗЬКОПРОФІЛЬНІСТЬ

Ми віримо в вузьку спеціалізацію. Vestfrost не виробляє жодної іншої продукції, тому всі наші зусилля спрямовані на те, щоб бути кращими на ринку холодильної та морозильної техніки. Ми пишаємося тим, що нас називають Експертами холоду.

ІННОВАЦІЙНІСТЬ

Ми постійно розробляємо і впроваджуємо у виробництво новітні інноваційні технології для удосконалення роботи нашої продукції. Vestfrost створює техніку, яка на крок попереду ваших потреб.

МИ ЦІНУЄМО:

1
НАДІЙНІСТЬ

Морозильна камера і холодильник - це техніка, яку вибирають раз, і на довгі роки. Тому, основний упор у виробництві ми робимо на якість і довговічність.

2
ЗРУЧНІСТЬ

Ми продумали функціонал до дрібниць, щоб ви могли розподіляти і зберігати продукти, так як вам зручно - формуючи порції або заморожуючи цілком.

3
ЗДОРОВ'Я

Ми за здорову планету! А що, як не морозильна камера, допоможе зберегти максимум смаку і корисних властивостей в продуктах на довгий час? Пам'ятайте, що правильне заморожування зберігає до 99% вітамінів і корисних речовин.